Łatwy powrót do Matematyki po latach

Nauka nigdy nie była tak prosta! Poznaj aplikację, która
łagodzi ból nauki! Lekcje, zadania i notatki w jednej aplikacji 🩹

Kursy do matury po latach

Zobacz jak wygląda aplikacja

⭐️ Pakiety ⭐️

Zobacz nasze pakiety, które mają w sobie jeszcze więcej treści

Pakiet Matura Podstawowa

499zł 799zł

Do końca maja 2024

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę matematykagryzie.pl

Pakiet Matura po latach (nowa formuła)

899zł 1199zł

Do końca maja 2024

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę matematykagryzie.pl

Pakiet Matura po latach (stara formuła)

899zł 1199zł

Do końca maja 2024

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę matematykagryzie.pl


Aplikacja

Aplikacja dzięki której, uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nauka nigdy nie była tak prosta!

Wymarzony wynik

Dzięki opracowanym przez nas powtarzalnym schematom, setki osób w poprzednich latach zdało egzaminy poprawkowe.

Plan nauki

Nie musisz spędzać całych wakacji nad książką. Już 30-40 minut efektywnej nauki dziennie poprawia wynik o kilkanaście do kilkudziesięciu  procent.Które działy przerobimy?

Nauczysz się wszystkiego czego potrzebujesz!
Wszystkie działy w których znajdziesz lekcje, zadania i notatki.

Wprowadzenie - czyli przypomnienie ze szkoły podstawowej

30 godzin lekcji w formie filmików i 403 zadania z tłumaczeniem krok po kroku

Wprowadzenie: Liczby i działania, systemy zapisywania liczb, działania pisemne i ułamki

Liczby np. liczby na osi, liczby mieszane, porównywanie ułamków itp.

Obliczenia logiczne

Geometria

Równania

Potęgi

Pierwiastki

Proporcje

Geometria przestrzenna

Prawdopodobieństwo

Wykaż, że... np. zadania na dowodzenie - algebra i geometria

Matura podstawowa

33 godziny lekcji w formie filmików i 1098 zadań z tłumaczeniem krok po kroku

Wprowadzenie: Liczby, ułamki, równania, wyrażenia algebraiczne

Potęgi i pierwiastki

Wzory skróconego mnożenia

Wielomiany i ułamki algebraiczne

Nierówności

Układy równań

Procenty

Funkcje

Funkcja liniowa

Funkacja kwadratowa

Logarytmy

Trygonometria

Planimetria

Geometria analityczna

Stereometria

Ciąg arytmetyczny

Ciąg geometryczny

Kombinatoryka

Pradopodobieństwo

Statystyka

Wykaż, że algebraiczne

Pewniaki maturalne

6 godzin lekcji w formie filmików i 426 zadań z tłumaczeniem krok po kroku

Potęgi i pierwiastki

Logarytmy

Kombinatoryka

Wzory skróconego mnożenia

Wielomiany i ułamki algebraiczne

Układy równań

Nierówności

Funkcja liniowa

Funkcja kwadratowa

Planimetria

Geometria analityczna

Stereometria

Planimetria

Geometria analityczna

Stereometria


Zobacz nasze inne kursy

Kurs do egzaminu 8 kl

Kurs do szkoły średniej

Kurs matura podstawowa

Kliknij i zacznij naukę!


Sprawdź nasze opinie!

Jak możecie przeczytać w opiniach naszych kursantów w App Store i Google Play, solidne przerobienie naszego kursu pozwoli na zdanie matury z matematyki na wymarzone 30% lub dostanie się na dobre studia 😎 Przygotowaliśmy dla Was kursy poukładane według działów i częstotliwości występowania na maturze/egzaminie. Dodatkowo do każdego działu mamy wstęp teoretyczny, który pozwoli na zrozumienie tematu. Mamy też dział powtarzający materiał z gimnazjum i szkoły podstawowej który pozwoli na nadrobienie największych braków z matematyki.

Tak nasza aplikacja jest dostępna również poprzez przeglądarkę app.matematykagryzie.pl. Pamiętajcie, że można ją też pobrać w Google Play i AppStore.

Tworzenie aplikacji wymaga czasu, pracy programistów, projektantów i innych specjalistów. Koszty związane z tworzeniem, aktualizacjami, utrzymaniem i wsparciem technicznym aplikacji są zatem pokrywane przez opłaty, jakie użytkownicy płacą za jej pobranie. Umożliwiają one kontynuację rozwoju i tworzenia nowych, wysokiej jakości kursów. Aplikacje często wymagają ciągłego rozwoju, aktualizacji i dostosowywania do zmieniających się technologii i wymagań użytkowników, a opłaty za aplikacje pomagają zapewnić stałe źródło finansowania na potrzeby długoterminowego wsparcia i rozwoju aplikacji.

Po wybraniu interesującego Cię kursu podaj swoje imię i nazwisko, e-mail oraz ustal hasło którym będziesz się logować do kursu. Po zatwierdzeniu danych zostaniesz przekierowany do płatności. Od razu po pozytywnie zakończonej transakcji pojawi się strona z potwierdzeniem płatności oraz linkiem do pobrania aplikacji. Wystarczy kliknąć, pobrać aplikację, wybrać "mam już konto" i zalogować się do naszego kursu ustalonym przy zakupie loginem i hasłem.

Od razu po sfinalizowanej transakcji można zalogować się do kursu ustalonym przy zakupie loginem i hasłem. Jak to zrobić? Zakładasz zeszyt do aplikacji, otwierasz pierwszy rozdział, drukujesz notatki do tego rozdziału, oglądasz lekcje wprowadzające do tematu a potem rozwiązujesz zadania zamknięte i otwarte w zeszycie, klikasz czy dobrze zaznaczyłeś odpowiedź, jeśli jest źle - oglądasz filmik i innym kolorem niż pisałaś poprawiasz źle rozwiązane przez siebie zadanie. Dzięki temu widzisz, gdzie popełniasz błędy i możesz te zadania powtarzać 🙂 Oczywiście nasza aplikacja też zapisuje Twoje błędy. Możesz później wrócić do tych zadań poprzez jedno kliknięcie.

Tak, nasz kurs oprócz działów tematycznych zawiera arkusze wraz z odpowiedziami do każdego zadania na osobnym filmiku. Dodatkowo zaznacza błędne odpowiedzi co umożliwia uczniom powrót do źle wykonanych zadań. Arkuszy nie ma jedynie w kursach dla klas 4-8 szkoły podstawowej.

Darmowe notatki do matury i egzaminu ósmoklasisty można pobrać wpisując swój adres mailowy na dole strony matematykagryzie.pl.  Po chwili w przeglądarce ładują się notatki. https://matematykagryzie.pl/tablice-maturalne-z-matematyki https://matematykagryzie.pl/tablice-do-egzaminu-8kl Żeby mieć dostęp do wszystkich notatek i tłumaczeń do nich na filmikach trzeba wykupić kurs na matematykagryzie.pl.

Jeśli masz wykupioną subskrypcję Matematyka Gryzie (czyli kupiłeś dostęp przez App Store lub Google Play) najłatwiej będzie jeśli wejdziesz w ustawienia App Store lub Google Play i zmienisz na subskrypcję, na którą chciałbyś zmienić, dopłacisz wtedy  różnicę między jednym a drugim. Możliwe że kurs nie zmieni się automatycznie w aplikacji wtedy napisz do nas i przeładujemy go dla Ciebie. Tutaj instrukcja jak to zrobić: https://support.apple.com/pl-pl/HT204939 https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?hl=pl&co=GENIE.Platform%3DAndroid Jeśli kupiłeś kurs bezpośrednio na matematykagryzie.pl nie ma takiej możliwości. Należy wtedy wykupić nowy kurs.

Nie. Ma się dostęp tylko do wykupionego kursu. Aby mieć dostęp do innego rodzaju kursu należy wykupić kolejny kurs na inny adres mailowy. Wylogować się z aktualnego kursu i podanym nowym mailem zalogować w drugim kursie.

Jeśli masz wykupioną subskrypcję Matematyka Gryzie (czyli kupiłeś dostęp przez App Store lub Google Play) najłatwiej będzie jeśli wejdziesz w ustawienia App Store lub Google Play i zmienisz na subskrypcję, na którą chciałbyś zmienić, dopłacisz wtedy  różnicę między jednym a drugim. Możliwe, że kurs nie zmieni się automatycznie w aplikacji wtedy napisz do nas i przeładujemy go dla Ciebie. Tutaj instrukcja jak to zrobić: https://support.apple.com/pl-pl/HT204939 https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?hl=pl&co=GENIE.Platform%3DAndroid Jeśli kupiłeś kurs bezpośrednio na matematykagryzie.pl nie ma takiej możliwości. Należy wykupić nowy kurs.

Trzeba chwilkę poczekać po płatności aby dostęp został nadany. Jeśli minie 15 minut a nadal nie będzie można się zalogować ustalonym przy zakupie loginem i hasłem proszę przesłać do nas na pomoc@matematykagryzie.pl potwierdzenie płatności z banku oraz adres mailowy ucznia, sprawdzimy o co chodzi. Jak to zrobić? Zakładasz zeszyt do aplikacji, otwierasz pierwszy rozdział, drukujesz notatki do tego rozdziału, oglądasz lekcje wprowadzające do tematu a potem rozwiązujesz zadania zamknięte i otwarte w zeszycie, klikasz czy dobrze zaznaczyłeś odpowiedź, jeśli jest źle - oglądasz filmik i innym kolorem niż pisałaś poprawiasz źle rozwiązane przez siebie zadanie. Dzięki temu widzisz, gdzie popełniasz błędy i możesz te zadania powtarzać 🙂 Oczywiście nasza aplikacja też zapisuje Twoje błędy. Możesz później wrócić do tych zadań poprzez jedno kliknięcie.

Na stronie https://matematykagryzie.pl/ można zakupić dostępy do naszych kursów, tam też po kliknięciu w dany kurs pojawia się cennik.

Nie posiadamy okresu próbnego naszych kursów.

Tak, wystarczy tylko w prawym, górny aplikacji kliknąć ikonę lupki i wpisać słowo kluczowe.

Mamy do zaoferowania kilka kursów na tych poziomach: 1) Szkoła podstawowa - Kurs do egzaminu 8kl - Kurs dla 4 klasy - Kurs dla 5 klasy - Kurs dla 6 klasy - Kurs dla 7 klasy - Kurs dla 8 klasy 2) Szkoła średnia - Kurs podstawowy dla szkoły średniej (po podstawówce) - Kurs rozszerzony i podstawowy do szkoły średniej (po podstawówce) 3) Nowa Matura 2023 - Kurs nowa matura podstawowa (po podstawówce) - Kurs nowa matura rozszerzona i podstawowa (po podstawówce) - Kurs do matury poprawkowej 4) Stara Matura - Kurs stara matura podstawowa (po gimnazjum) - Kurs stara matura rozszerzona i podstawowa (po gimnazjum) - Kurs do matury poprawkowej - Kurs matura po latach dla osób powracających do nauki matematyki

Na jeden adres e-mail można mieć przypisany tylko jeden kurs. Można korzystać z aplikacji tylko na jednym urządzeniu jednocześnie. Jeżeli logujesz się na kolejnym urządzeniu, to wylogowuje Cię automatycznie z poprzedniego urządzenia. Przy zakupie kolejnego rodzaju kursu prosimy o wpisanie innego adresu mailowego a następnie przelogowywanie się między kursami.

Jeśli wykupisz dostęp do tego same kursu i na ten sam email to postępy będą nadal widoczne.

Nie. Filmy można oglądać bez ograniczeń. Jedyne ograniczenie to okres na jaki wykupiło się dostęp do kursu.