Matematyka Gryzie = brak zaległości

Nigdy więcej stresu i drżenia rąk, gdy nauczyciel poprosi o wyciągnięcie kartek!
Matematyka może i powinna być prosta. Chcesz się przekonać?
Poznaj aplikację Matematyka Gryzie! Lekcje, zadania, testy i notatki - wszystko w jednym miejscu 🩹

W telegraficznym skrócie:

Matematyka Gryzie to nowoczesny sposób nauki matematyki dostosowany do realiów XXI wieku. Matematyka Gryzie dla klas 1-4 szkoły ponadpodstawowej to abonamentowy korepetytor z matematyki w formie sprawdzonego kursu online, w cenie od 79 PLN miesięcznie.

W cenie jednej godziny typowych korepetycji otrzymujesz miesięczny dostęp do 400 filmów i ponad 800 zadań prowadzących krok po kroku przez meandry matematycznych działów. Otrzymujesz dostęp do materiałów z Twojego poziomu (np. 2 klasa szkoły ponadpodstawowej) oraz notatki do wydrukowania, testy sprawdzające i wiele więcej.

Dostęp przez aplikację i stronę www masz 24h na dobę. Już 15-20 minut dziennie poprawia zauważalnie wyniki z matematyki. Dziesiątki tysięcy osób zdało z naszą pomocą do kolejnych klas, zaliczyło egzaminy 8-klasity i zostało dumnymi maturzystami. Pora na Ciebie!

Kurs dla Szkoły ŚredniejKtóry kurs wybierasz?

Wybierz kurs klikając w niebieski przycisk, a zostaniesz przekierowany do strony bezpiecznego zakupu. 
Tam wybierzesz długość abonamentu i opłacisz zamówienie.

od 79zł/mies.

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę matematykagryzie.pl

od 159zł/mies.

po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę matematykagryzie.pl


Jakie działy są w kursach?

Wszystkie lekcje podzielone są na działy, tak jak w Twoim podręczniku. Korzystając z naszych kursów nauczysz się wszystkiego czego potrzebujesz do osiągnięcia dobrych ocen i spokojnego zaliczenia przedmiotu.
W działach znajdziesz lekcje wraz z jasno wyjaśnionymi zadaniami, notatki do druku.
20 minut dziennie każdego dnia. Efekty zobaczysz szybciej niż myślisz!

Poziom podstawowy

33 godziny lekcji w formie filmików i 1098 zadań z tłumaczeniem krok po kroku

Wprowadzenie: Liczby, ułamki, równania, wyrażenia algebraiczne

Logarytmy

Potęgi i pierwiastki

Trygonometria

Wzory skróconego mnożenia

Planimetria

Wielomiany i ułamki algebraiczne

Geometria analityczna

Nierówności

Stereometria

Układy równań

Ciąg arytmetyczny

Procenty

Ciąg geometryczny

Funkcje

Kombinatoryka

Funkcja liniowa

Prawdopodobieństwo

Funkcja kwadratowa

Statystyka

Wykaż, że algebraiczne

Poziom rozszerzony

34 godziny lekcji w formie filmików i 426 zadań z tłumaczeniem krok po kroku

Wprowadzenie: Język matematyki, wielomiany, wartość bezwzględna, ułamki algebraiczne

Kombinatoryka

Wartość bezwzględna

Planimetria

Funkcje kwadratowa

Wykaż, że geometryczne

Wielomiany

Prawdopodobieństwo

Wykaż, że algebraiczne

Optymalizacja

Trygonometria

Logarytmy

Ciągi

Inne

Granice i pochodne

Stereometria

Geometria analityczna


Matematyka Gryzie? Nie musi!

Wybierz metody sprawdzone przez tysiące naszych zadowolonych klientów. ⭐️

Aplikacja

Aplikacja dzięki której, uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nauka nigdy nie była tak prosta!

Wymarzony wynik

Dzięki opracowanym przez nas powtarzalnym schematom, setki osób w poprzednich latach zdało egzaminy i matury.

Plan nauki

Nie musisz spędzać całych dni i tygodni nad książką. Już 15-30 minut efektywnej nauki dziennie poprawi Twój wynik.

Zobacz inne kursy

Oferujemy kursy matematyczne na różnych poziomach edukacji

Kurs matura podstawowa

Kurs matura rozszerzona + podstawowa

Kurs matura po latach nowa i stara formuła

Sprawdź nasze opinie

Opinie kursantów ze szkoły średniej ⭐️

Pytania i odpowiedzi

Aktualnie nie, żeby korzystać z dwóch kursów trzeba wykupić je na dwa osobne adresy e-mail ✉️

Tak, płatność jest jednorazowa. Jeśli wolisz wygodną subskrypcję to zakup przez naszą aplikację na App Store lub Google Play

Jeśli masz wykupioną subskrypcję Matematyka Gryzie (czyli kupiłeś dostęp przez App Store lub Google Play) najłatwiej będzie jeśli wejdziesz w ustawienia App Store lub Google Play i zmienisz na subskrypcję, na którą chciałbyś zmienić, dopłacisz wtedy różnicę między jednym a drugim. Możliwe że kurs nie zmieni się automatycznie w aplikacji wtedy napisz do nas i przeładujemy go dla Ciebie. Tutaj instrukcja jak to zrobić: https://support.apple.com/pl-pl/HT204939 https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?hl=pl&co=GENIE.Platform%3DAndroid Jeśli kupiłeś kurs bezpośrednio na matematykagryzie.pl nie ma takiej możliwości. Należy wtedy wykupić nowy kurs.

Od razu po sfinalizowanej transakcji można zalogować się do kursu ustalonym przy zakupie loginem i hasłem.

Tak nasza aplikacja jest dostępna również poprzez przeglądarkę app.matematykagryzie.pl. Pamiętajcie, że można ją też pobrać w Google Play i AppStore. Pamiętajcie, że można ją też pobrać w Google Play i AppStore.

Tworzenie aplikacji wymaga czasu, pracy programistów, projektantów i innych specjalistów. Koszty związane z tworzeniem, aktualizacjami, utrzymaniem i wsparciem technicznym aplikacji są zatem pokrywane przez opłaty, jakie użytkownicy płacą za jej pobranie. Umożliwiają one kontynuację rozwoju i tworzenia nowych, wysokiej jakości kursów. Aplikacje często wymagają ciągłego rozwoju, aktualizacji i dostosowywania do zmieniających się technologii i wymagań użytkowników, a opłaty za aplikacje pomagają zapewnić stałe źródło finansowania na potrzeby długoterminowego wsparcia i rozwoju aplikacji.

W przypadku zakupu przez App Store lub Google Play, to oni są pośrednikami w transakcji i my nie mamy możliwości anulowania subskrypcji w ich imieniu. App Store: Proszę kliknąć w poniższy link, aby zapoznać się z instrukcją jak anulować subskrypcję w App Store. https://support.apple.com/pl/HT202039 Google Play: Tutaj informacja jak anulować subskrypcję w Google Play: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?hl=pl&co=GENIE.Platform%3DAndroid

"Jak możecie przeczytać w opiniach naszych kursantów w App Store i Google Play, solidne przerobienie naszego kursu pozwoli na zdanie matury z matematyki na wymarzone 30% lub dostanie się na dobre studia 😎 Przygotowaliśmy dla Was kursy poukładane według działów i częstotliwości występowania na maturze/egzaminie. Dodatkowo do każdego działu mamy wstęp teoretyczny, który pozwoli na zrozumienie tematu. Mamy też dział powtarzający materiał z gimnazjum i szkoły podstawowej który pozwoli na nadrobienie największych braków z matematyki."

Po wybraniu interesującego Cię kursu podaj swoje imię i nazwisko, e-mail oraz ustal hasło którym będziesz się logować do kursu. Po zatwierdzeniu danych zostaniesz przekierowany do płatności. Od razu po pozytywnie zakończonej transakcji pojawi się strona z potwierdzeniem płatności oraz linkiem do pobrania aplikacji. Wystarczy kliknąć, pobrać aplikację, wybrać "mam już konto" i zalogować się do naszego kursu ustalonym przy zakupie loginem i hasłem.

Od razu po sfinalizowanej transakcji można zalogować się do kursu ustalonym przy zakupie loginem i hasłem.

Tak, nasz kurs oprócz działów tematycznych zawiera arkusze wraz z odpowiedziami do każdego zadania na osobnym filmiku. Dodatkowo zaznacza błędne odpowiedzi co umożliwia uczniom powrót do źle wykonanych zadań. Arkuszy nie ma jedynie w kursach dla klas 4-8 szkoły podstawowej.

Darmowe notatki do matury i egzaminu ósmoklasisty można pobrać wpisując swój adres mailowy na dole strony matematykagryzie.pl.  Po chwili w przeglądarce ładują się notatki. https://matematykagryzie.pl/tablice-maturalne-z-matematyki https://matematykagryzie.pl/tablice-do-egzaminu-8kl Żeby mieć dostęp do wszystkich notatek i tłumaczeń do nich na filmikach trzeba wykupić kurs na matematykagryzie.pl.

Nie. Ma się dostęp tylko do wykupionego kursu. Aby mieć dostęp do innego rodzaju kursu należy wykupić kolejny kurs na inny adres mailowy. Wylogować się z aktualnego kursu i podanym nowym mailem zalogować w drugim kursie.

Kurs “stara matura” będzie najbardziej odpowiedni.

Jeśli masz wykupioną subskrypcję Matematyka Gryzie (czyli kupiłeś dostęp przez App Store lub Google Play) najłatwiej będzie jeśli wejdziesz w ustawienia App Store lub Google Play i zmienisz na subskrypcję, na którą chciałbyś zmienić, dopłacisz wtedy  różnicę między jednym a drugim. Możliwe, że kurs nie zmieni się automatycznie w aplikacji wtedy napisz do nas i przeładujemy go dla Ciebie. Tutaj instrukcja jak to zrobić: https://support.apple.com/pl-pl/HT204939 https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?hl=pl&co=GENIE.Platform%3DAndroid Jeśli kupiłeś kurs bezpośrednio na matematykagryzie.pl nie ma takiej możliwości. Należy wykupić nowy kurs.

Trzeba chwilkę poczekać po płatności aby dostęp został nadany. Jeśli minie 15 minut a nadal nie będzie można się zalogować ustalonym przy zakupie loginem i hasłem proszę przesłać do nas na pomoc@matematykagryzie.pl potwierdzenie płatności z banku oraz adres mailowy ucznia, sprawdzimy o co chodzi.

Na stronie https://matematykagryzie.pl/ można zakupić dostępy do naszych kursów, tam też po kliknięciu w dany kurs pojawia się cennik.

Nie posiadamy okresu próbnego naszych kursów.

Tak, wystarczy tylko w prawym, górny aplikacji kliknąć ikonę lupki i wpisać słowo kluczowe.

Mamy do zaoferowania kilka kursów na tych poziomach: 1) Szkoła podstawowa - Kurs do egzaminu 8kl - Kurs dla 4 klasy - Kurs dla 5 klasy - Kurs dla 6 klasy - Kurs dla 7 klasy - Kurs dla 8 klasy 2) Szkoła średnia - Kurs podstawowy dla szkoły średniej (po podstawówce) - Kurs rozszerzony i podstawowy do szkoły średniej (po podstawówce) 3) Nowa Matura 2023 - Kurs nowa matura podstawowa (po podstawówce) - Kurs nowa matura rozszerzona i podstawowa (po podstawówce) - Kurs do matury poprawkowej 4) Stara Matura - Kurs stara matura podstawowa (po gimnazjum) - Kurs stara matura rozszerzona i podstawowa (po gimnazjum) - Kurs do matury poprawkowej - Kurs matura po latach dla osób powracających do nauki matematyki

Na jeden adres e-mail można mieć przypisany tylko jeden kurs. Można korzystać z aplikacji tylko na jednym urządzeniu jednocześnie. Jeżeli logujesz się na kolejnym urządzeniu, to wylogowuje Cię automatycznie z poprzedniego urządzenia. Przy zakupie kolejnego rodzaju kursu prosimy o wpisanie innego adresu mailowego a następnie przelogowywanie się między kursami.

Jeśli wykupisz dostęp do tego same kursu i na ten sam email to postępy będą nadal widoczne.

Nie. Filmy można oglądać bez ograniczeń. Jedyne ograniczenie to okres na jaki wykupiło się dostęp do kursu.

Tak, oczywiście. Jeżeli faktura została zapłacona poprzez stronę mataemtykagryzie.pl wystarczy napisać do nas e-mail z prośbą o wystawienie faktury na biuro@matematykagryzie.pl. Prosimy o przesłanie potwierdzenia płatności oraz danych do wystawienia faktury, a także informację na jaki email został zakupiony dostęp do kursu. W przypadku zakupu przez App  Store lub Google Play, to oni są pośrednikiem w transakcji i to oni są odpowiedzialni za wystawienie faktury.